Pytania dotyczące filmowania ślubów?
Czy opłaca się skorzystać z usług profesjonalnego kamerzysty?

Reportaż ślubny zrobiony profesjonalnie i z sercem to pamiątka, do której wraca się przez całe życie. Gwarantujemy filmowanie na nowoczesnym sprzęcie Full HD oraz wielogodzinny proces postprodukcyjny podkreślający osobisty charakter produkcji. Wybierając naszą firmę skorzystacie z bardzo atrakcyjnej oferty, pod względem stosunku jakości do ceny. Dodatkowo dysponujemy różnymi pakietami dopasowanymi odpowiednio do potrzeb i możliwości. Odradzamy wybór firm, których przeciętnie i sztampowo zrealizowany film po pierwszym obejrzeniu stanie się tylko zakurzonym eksponatem na półce. Zapewniamy, że nie będziecie żałować żadnej wydanej złotówki.

Jaki wpływ na realizację filmu ma Para Młoda?

Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące filmu. Sami także służymy poradą w różnych sprawach organizacyjnych. Jeżeli jest taka możliwość przed weselem spotykamy się z Parą Młodą i omawiamy wszystkie szczegóły. Dążymy do tego, aby film miał jak najbardziej osobisty charakter.

Jaki jest teren działania firmy?

Pracujemy na terenie całej zachodniej Polski. Istnieje także możliwość dalszych wyjazdów. Główna siedziba firmy jest w Zielonej Górze, jesteśmy także dostępni w Żarach i Wałbrzychu, (okazjonalnie w Szczecinie).

Kiedy dojazd operatora kamery jest dodatkowo płatny?

Jeżeli miejsce ślubu i wesela znajduje się w odległości do 80 km od siedziby firmy w Zielonej Górze i Wałbrzychu dojeżdżamy bezpłatnie.
Dalsze wyjazdy wiążą się ze zwrotem kosztów paliwa.

Jak zarezerwować termin?

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Jeżeli Para Młoda mieszka w dalszej odległości od nas, może wysłać mailem lub pocztą skan umowy z podpisem.

W jakich godzinach pracuje operator kamery w dzień ślubu?

W najczęściej wybieranym pakiecie operator kamery jest do dyspozycji w dzień ślubu od godziny 12 do około 1 w nocy. W tym czasie filmuje wszystkie ważne wydarzenia oraz dba o jak najlepsze oddanie klimatu i atmosfery tego wyjątkowego dnia.

Jakiego sprzętu używacie do filmowania?

Do filmowania wykorzystujemy nowoczesną, zaawansowaną kamerę Sony NEX EA50 i aparat Sony Alpha a7 umożliwiające pracę z wymienną optyką. Duży nacisk kładziemy także na stabilizację obrazu. W tym celu w dużej części ujęć wykorzystujemy statyw oraz slider kamerowy (nazywany popularnie szyną). W kościele używamy rejestratora dźwięku, dzięki czemu wszystkie wypowiadane słowa są wyraźnie zrozumiałe. Dysponujemy również mikrofonem kierunkowym, który świetnie sprawdza się podczas wywiadów z uczestnikami wesela. Dzięki kamerze Go Pro filmujemy także drogę z kościoła na salę.

Czy posiadacie odpowiednie upoważnienie do filmowania w kościele?

Tak, posiadamy certyfikat uprawniający do filmowania w obiektach sakralnych. W kościele pracujemy tak, aby zadbać o zachowanie powagi uroczystości i zasad kultury.

Ile trwa gotowy film?

Zazwyczaj reportaż ślubny trwa od 70 do 90 minut. Doświadczenie pokazało nam, że jest to odpowiedni czas aby w sposób nowoczesny i ciekawy przedstawić wszystkie wydarzenia. Dodatkowo realizujemy teledysk, który w sposób artystyczny i dynamiczny przedstawia najważniejsze momenty filmu. 

Czy warto skorzystać z pleneru?

Tak, szczególnie, że można zrealizować go razem z plenerem fotograficznym. Jest to niepowtarzalna okazja do ponownego zaprezentowania się w strojach ślubnych, tym razem w malowniczym otoczeniu. Dzika plaża, zabytkowy pałac, majestatyczne góry i lasy to miejsca, które możemy wspólnie odwiedzić i fajnie pokazać na filmie i teledysku.

Czy warto zrealizować filmowe Podziękowania dla Rodziców?

Jeżeli pragniecie w ciekawy i oryginalny sposób podziękować rodzicom za wychowanie i pomoc w przygotowaniu wesela to mamy w tym celu specjalnie przygotowaną propozycję. Nagranie w postaci wideoklipu przygotowane zostanie w formie do wyświetlania na projektorze podczas wesela. Zapewniamy, że będzie to wzruszająca i niezapomniana atrakcja dla rodziców i gości.

Jaki jest okres oczekiwania na film?

Średni czas oczekiwania na film wynosi 1-2 miesiące. Zależnie od sezonu może on się maksymalnie wydłużyć do 3-4 miesięcy. Zależy nam, aby każdy film miał osobisty charakter i był szczegółowo dopracowany, co wymaga spędzenia dużej ilości czasu przy montażu.

Kiedy następuje zapłata?

Podczas podpisania umowy Państwo Młodzi wpłacają zadatek w wysokości 300 zł. Pozostałą kwotę należy uiścić podczas odbioru pierwszej wersji filmu.

Czy istnieje możliwość wprowadzenia zmian w filmie?

Tak, Państwo Młodzi otrzymują wstępną wersję filmu do zaakceptowania. Przez tydzień mają czas na zapoznanie się z materiałem i zgłoszenie ewentualnych poprawek. Po akceptacji otrzymają Państwo film w eleganckiej oprawie. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby poprawki nie były konieczne i od razu otrzymali Państwo usługę najwyższej jakości.
 
 
 
© 2015-2017 http://www.hosifilm.pl All Rights Reserved.