Film instruktażowy

Jest to rozwiązanie pozwalające w sposób ciekawy i czytelny przedstawić zasady użytkowania Państwa produktu. Badania wykazują, że prezentacje filmowe w przeciwieństwie do tych statycznych, łatwiej docierają do świadomości odbiorców, pozostają w niej na dłużej wywierając lepsze wrażenie. Film instruktażowy umożliwia również wyeksponowanie zalet wyróżniających Państwa produkt lub usługę od innych dostępnych na rynku. Zapewniamy realizację filmu w technologii Full HD.

Spot reklamowy

Realizujemy krótkie, dynamiczne spoty, które w interesujący sposób zwrócą uwagę na Państwa firmę. Jest to podstawowa forma każdej skutecznej kampanii reklamowej, która w efektywny sposób wpływa na pozyskiwanie nowych klientów. Spot  wykonywany jest w technologii Full HD z użyciem wymiennej optyki.

Film promocyjny

Zrealizowany przez nas film przedstawi nowe oblicze Państwa firmy i pozwoli wyróżnić ją spośród dziesiątków innych przedsiębiorstw. Podniesie zaufanie i prestiż oraz pozwoli łatwiej dotrzeć do świadomości odbiorcy. Film ma formę kilku lub kilkunastominutowej prezentacji. Składa się z wypowiedzi lektora, przedstawicieli firmy oraz klientów. Tego typu produkcja świetnie sprawdza się podczas ważnych imprez firmowych, targów, konferencji, może także służyć promocji na stronie internetowej lub w telewizji.

Relacja live

Zajmujemy się obsługą relacji na żywo z konferencji, koncertów, wydarzeń sportowych, prezentacji i szkoleń. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w realizacji podobnych przedsięwzięć.

Film szkoleniowy

Jest to produkcja służąca przekazaniu konkretnej wiedzy i umiejętności z zakresu obowiązków wymaganych od pracowników przez firmę. Może mieć formę zarejestrowanego wykładu lub praktycznej prezentacji czynności.

Teledysk dla zespołów muzycznych

Zapewniamy realizację profesjonalnych teledysków w jakości Full HD do zespołów i solistów grających różny rodzaj muzyki. Oferujemy także nagrania koncertów i występów scenicznych.

Szczegóły wszystkich powyższych usług są ustalane z klientami indywidualnie.
Oferta biznesowa
 
 
 
© 2015-2017 http://www.hosifilm.pl All Rights Reserved.