O Nas
Dzięki wieloletniej pracy w różnego rodzaju telewizjach posiadamy bogate doświadczenie w realizacji filmów reklamowych, szkoleniowych, instruktażowych i promocyjnych. M.in. braliśmy udział w produkcji kampanii reklamowej dla stacji paliw Shell, tworzyliśmy filmy promocyjne i relacje live dla wiodącego producenta lakierów do poznokci - Neo Nail. Współpracowaliśmy  z Wojskiem Polskim, Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego i Polskim Radiem Szczecin. 

Jeśli zamówicie u nas film ślubny gwarantujemy, że nie zobaczycie Państwo przydługich scen i tanich animacji. Wszystko co najważniejsze i najpiękniejsze z tego dnia przedstawione zostanie w dynamicznym, oddającym klimat chwil reportażu.

Nie boimy się nowych wyzwań, jesteśmy otwarci na różne propozycje. Pracujemy głównie na terenie Zielonej Góry, Żar, Wałbrzycha i okolic.

Założycielem firmy jest Paweł Sip, który filmowaniem zajmuje się od najmłodszych lat. Swoje pierwsze kroki stawiał na stanowisku operatora kamery w Telewizji Wałbrzych. W ostatnich latach współtworzył m.in. muzyczną telewizję Power TV oraz TV Adventure HD, a także współpracował z wiodącymi telewizjami ogólnokrajowymi m.in. Eurosportem, TV Polonią, TVR. W między czasie rozwijał się w produkcji filmów ślubnych i reklamowych. W swoich produkcjach bazuje na bogatym doświadczeniu, nowinkach sprzętowych oraz najnowszych technikach filmowych.
Hosi Film to profesjonalna firma zajmująca się usługami wideo. Oferujemy niedostępną na naszym lokalnym rynku jakość, popartą wieloletnim doświadczeniem zdobytym w różnych częściach kraju. Zapewniamy najwyższej klasy sprzęt do filmowania Full HD, stabilizacji obrazu oraz rejestrowania dźwięku. W naszej pracy kierujemy się najnowszymi trendami w sztuce filmowej.
 
 
 
© 2015-2017 http://www.hosifilm.pl All Rights Reserved.